Diisel soojakiirgur 29kW

Diisel soojakiirgurit on kerge paigaldada ning see ei võta ka palju ruumi - ideaalne kasutus erinevates väiksemates telkides, ruumides või isegi laval tehnika soojendamiseks.

Seadmel on pumbaga kütusepõleti, mis paneb kuuma gaasi ringlema keraamilise kattega torudes, andes välja infrapunasoojuse. Ülimalt säästlik, kuid samas väga efektiivne kiirgur, tarbides kõigest 115W elektrienergiat käivitamisel ja keskmiselt 2,4L kütust tunnis.

Küttetoru sisaldab kvaliteetset süsteemi, mis blokeerib ohtliku gaasi ja ebameeldiva lõhna. Kütteseade on ökoloogiline, kahjutu, saastevaba ja lõhnatu. Põlemisprotsess on puhas ja vaikne. Ahi vajab puhtaks põlemisprotsessiks värsket õhku

Kasutusvaldkond on väga lai: Erinevates peo telkides, siseruumides, suuremates garaažides, põllumajandustehnika hoiustamise hallides jne.

Tehniline info:
Köetav pind: kuni 280 m² (kõik oleneb tingimustest)
Küttevõimsus: 29 kW
Kütusepaagi maht: 85 l
Kütusekulu: 2,4 l/h
Elektri tarbivus: 115 W
Toide: 230 V
Mõõtmed: 1340 x 350 x 1510 mm
Kaal: 90 kg

Seade kasutab elektrit ainult süütesüsteemis, põleti töös hoidmiseks ja juhtplokis. Seega on võimalus kasutada toiteallikaks auto sigaretisüütajat (vajalik on vähemalt 150W inverteri olemasolu), akut või generaatorit, luues täiesti autonoomse küttesüsteemi ka kohtades, kus elektrivõrk puudub

Küsi nõu meie spetsialistidelt

Kirjeldage oma soove ning pakume meie kogemustele tuginedes parima lahenduse.

Vaata lisaks

Vaata lisaks