Moodultellingud

Moodultellingust tellingu süsteem on ülipaindlik ning võimaldab ehitada tellinguid väga erinevatesse kohtadesse alates sirgetest fassaadidest ja lõpetades torustike, laevade, mahutite ja kateldega.

Lisaks harilikele reguleerjalgadele on võimalik panna neid tellinguid ka ratastele või hoopis riputada. Samuti on neist väga mugav ehitada suuri platvorme näiteks lagede viimistlemiseks või katuste ehitamiseks kohtades, kus kõrguse tõttu või muudel põhjustel ei ole võimalik kasutada ratastel tellinguid.

Moodultellingute puhul on võimalik kõrgust varieerida standard kõrgusega 50 cm sammu kaupa, mis on vajalik müüritööde tegemisel. Seetõttu on moodultellingud hinnatud ka müürseppade juures kuna moodultellingu puhul on võimalik lisada erinevaid väljaulatuvaid konsoole, mis kergendavad müüriladumistöid.


Kui teil on objektil ligipääsetavusega probleem, võta meiega ühendust ning leiame parima sobiliku lahenduse teie objektile.Pakume moodultellinguid ka müügiks! Täpsema info saamiseks võta meiega ühendust!

Küsi nõu meie spetsialistidelt

Kirjeldage oma soove ning pakume meie kogemustele tuginedes parima lahenduse.

Vaata lisaks

Vaata lisaks